Pala kooli segavõistkond võitis Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused tervisepallis

Kolmapäeval 6. märtsil toimusid järjekordsed Peipsiääre koolispordi meistrivõistlused, sedakorda tervisepallis 4.-6. klassi segavõistkondadele. Peipsiääre valla koolinoorte seas populaarsust koguv tervisepall on võrkpallilaadne mäng viskamise ja püüdmisega. Kolmandat aastat võõrustas meistrivõistlusi  Alatskivi kooli spordisaal, kuhu osalema tuli kuus segavõistkonda: Kolkjast, Varalt, Palalt ning Alatskivi koolist kaks võistkonda. Võistluspäev algas kahte alagruppi loosimistegevusega, pärast mida mängiti alagrupis kaks mängu ja edasi vastavalt tulemusele kohamängud. Mänge jätkus igale maitsele, sest oli väga tasavägiseid ja samas ka ühepoolseid kohtumisi. Eriti tasavägiselt kulgesid päeva viimased medalimängud.
Pronksikohtumises pakkus närvikõdi esimese geimi kaotanud Vara kooli võistkond, kes suutis järgmise geimi Alatskivi kooli 2 vastu enda kasuks kallutada. Otsustavas kolmandas geimis, aga surus Alatskivi kooli 2 segavõistkond siiski vastasele oma mängu peale ning sellega ka pronksmedalid teenida.
Finaalmängus kohtusid sarnaselt eelmisele aastale Alatskivi kooli 1 ja Pala kooli 1 võistkond. Mõlema poolsete tõusude ja mõõnadega kulgenud mängus pakuti nii ülevoolavat närvilisust kui ka indivuaalselt nauditavaid lahendusi. Lõpptulemusena suutis revansi võtta A. Haava nim. Pala kooli 1 võistkond ning võitis finaalmängu 2:1 ja saavutas käesoleval aastal meistritiitli. Hõbemedalid teenis Juhan Liivi nim Alatskivi koooli segavõistkond.  5. koha mängis võistlustel välja Pala kooli 2 esindus, kes võitis vastavas kohamängus Kolkja lasteaed-põhikool  võistkonda.
Peipsiääre koolispordi meister tervisepallis A. Haava nim Pala kooli segavõistkond mängis koosseisus Hanna Kendra Kaasik, Kerli Tooming, Merethe Karu, Aaron Menind, Karmen Ariel Menind, Ats Laugamets, Sebastian Argel ja Karl Kristjan Kihu. Juhendaja Virge Otsa.
Järgmised Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused toimuvad aprillikuu alguses 6.-9. klassi saalijalgpallis.

Tulemused

Eelmine
Tartumaa meistrivõistlustel saavutasid Peipsiääre naismaadlejad üldesikoha
Järgmine
Juhan Liivi nim Alatskivi kooli õpilane võitis esikoha mainekal maadlusvõistlusel